+370 669 93 999vytautas@siltinimoputos.ltSandarus šiltinimas poliuretanu efektyviausias ir ilgaamžiškiausias apšiltinimo būdas | Rašykite arba skambinkite mums

Sienų šiltinimas

Daugiausia šilumos nuostolių patiriama per sienas. Kokybiškai apšiltinus sienas iš lauko pusės ženkliai sumažėja šildymo išlaidos. Kodėl gi būtent iš lauko pusės? Nors atlikti šiltinimo darbus iš vidaus žymiai paprasčiau, taip sumažėja patalpos naudingasis plotas. Taip pat svarbu atsiminti, jog šiltinant iš vidaus medžiaga, iš kurios pastatytas namas, neįšyla, tačiau yra veikiama temperatūros pokyčių ir su laiku ima irti.

Kita vertus, šiltinant pastato sienas iš lauko pusės, rasos taškas perkeliamas už sienų ribų, todėl nebesusidaro kondensatas, o patalpoje nesiveisia pelėsiai ar grybeliai. Be to pats statinys yra patikimai apsaugotas nuo destruktyvaus išorinių veiksnių, tokių kaip šaltis, krituliai, ultravioletiniai spinduliai ir pan., poveikio.

Geriausias šiltinimo sprendimas – šiltinti gyvenamųjų namų sienas tiek iš vidaus, tiek ir iš lako pusės, taikant šiuolaikinę šiltinimo metodiką – purškimą putų poliuretanu.

Poliuretanas – sudarytas iš porų, pripildytų oru. Ši medžiaga, patekusi ant šiltinamo paviršiaus, suputoja taip padengdama jį vientisu sluoksniu. Namo sienų šiltinimas putų poliuretanu iš lauko pusės – moderniausias ir efektyviausias metodas, ne tik puikiai šiltinantis, tačiau ir gerinantis pastato garso izoliavimą.

PPU turi keletą atmainų. Kiečiausiąją sudaro 90% uždarų porų ir ši medžiaga pasižymi itin geromis garso, šilumos ir drėgmės izoliacinėmis savybėmis. Būtent tokios rūšies putų poliuretanas dažniausiai naudojamas užmiesčio namų, su įrengta priverstine oro ventiliacijos sistema, fasadų šiltinimui, kadangi ši medžiaga užtikrina geriausią apsaugą.

PPU privalumai:

Tvirtai sukimba su įvairiais paviršiais;

Nepūva ir nėra veikiamas bakterijų;

Išlaiko savo eksploatacines savybes itin plačiame temperatūrų diapazone;

Savaime neužsiliepsnoja bei nepalaiko degimo proceso;

Apšiltinus pastatą ir lauko pusės, PPU ne tik kokybiškai atlieka savo tiesiogines funkcijas, tačiau ir puikiai slopina triukšmą;

PPU paprasta naudoti — medžiaga sukietėja per 5 sekundes nepriklausomai nuo apdorojamo paviršiaus konfigūracijos ir puikiai užpildo visas siūles ir plyšius;

Putų poliuretanas nereikalauja jokio papildompo tvirtinimo;

Ilgaamžis (eksploatavimo trukmė siekia daugiau nei 30 metų);

Ekologiškai švari medžiaga.

Namo lauko siena šiltinta iš išorės kiek primena nelygų kailį, todėl būtina papildoma apdaila.

Nerekomenduojama palikti neapdorotą PPU sluoksnį, kadangi ši medžiaga, kaip ir montažinės putos, ilgą laiką veikiama ultravioletinių spindulių netenka savo kokybinių savybių. Medžiaga iš pradžių geltonuoja, po to paruduoja ir galiausiai ji ima irti. Siekiant apsaugoti PPU nuo ultravioletinių spindulių, pakanka išorinės sienos šiltinimo medžiagos sluoksnį nudažyti bet kokios rūšies dažais. Puikus rezultatas pasiekiamas, derinant putų poliuretaną su kabančiaisiais fasadais.

Pirmiausia ant sienų kabėmis tvirtinami grebėstai. Tarp būsimojo apdailos sluoksnio ir sienos paliekamas pakankamo dydžio tarpas, kad būtų galima ne tik užpurkšti norimo storio putų poliuretano sluoksnį, tačiau dar liktų ir papildoma 1 cm oro erdvė, kuri yra reikalinga drėgmės pertekliaus šalinimui. Baigus sienų šiltinimą iš lauko pusės, ant grebėstų tvirtinama pageidaujama fasado apdaila, pvz. Plytelės ar kita išorės apdaila.

Noredami gauti daugiau informacijos skambinkite arba rašykite mums.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums laišką ir mes susisieksime su Jumis.