+370 669 93 999vytautas@siltinimoputos.ltSandarus šiltinimas poliuretanu efektyviausias ir ilgaamžiškiausias apšiltinimo būdas | Rašykite arba skambinkite mums

Šiltinimo kaina

Iš ko susidaro šiltinimo poliuretano putomis kaina?

Žmonėms, nusprendusiems kokybiškai šiltinti namus bei kitus ūkinius pastatus ar pramoninius objektus, iškyla vienas pagrindinis klausimas – Kurgi įsigyti PPU, atitinkančių visas technines normas, nepermokant kelis kartus? Norėdami atsakyti į šį klausimą, visų pirma turime išsiaiškinti kas sudaro PPU kainą. Pagrindiniai kaštai – kokybiškų komponentų įsigijimas. Kadangi galutinio produkto kokybė tiesiogiai priklauso nuo pradinių sudedamųjų medžiagų kokybės – taupyti medžiagų sąskaita būtų neprotinga. Iš nekokybiškų medžiagų gaunama danga greitai praranda savo termoizoliacines savybes, tampa trapi ir ima byrėti. Taip pat norint gauti kokybiškas PPU būtina naudoti modernias technologijas bei samdyti profesionalius, gerai apmokytus darbuotojus, atliksiančius šiltinimo darbus ir realizuosiančius visas PPU galimybes. Turėdami omenyje visas aukščiau paminėtas sąlygas, išrankūs pirkėjai turėtų suabejoti itin pigių poliuretano putų kokybe. PPU kaina gali svyruoti priklausomai nuo paviršiaus sudėtingumo, aplinkos temperatūros ar kitų faktorių.

Kokias poliuretano putas naudoti šiltinimui?

Poliuretano putos susidaro maišantis dviems komponentams – izocianatui ir polioliui, visiškai nepriklausomai nuo to, ar šiltinimui naudosite atviros ar uždaros ląstelinės struktūros putas. Skirsis tik poliuretano putų tankis. Technologiškai sunku išgauti uždarų porų lastelinės struktūros poliuretano putų naudojant mažiau nei 40 kg vienam kubiniam metrui abiejų komponentų. Vienam kubiniam metrui atvirų porų poliuretano putų  paruošimui gamintojai panaudoja vos 10 kg medžiagos. Skirtumas yra akivaizdus – uždarų porų putų poliuretano gamybai reikia net keturis kartus daugiau cheminių medžiagų!  Atvirų porų putų poliuretano beveik dvigubai mažesnis šilumos laidumo koeficientas ir dėl savo kempinės tipo struktūros šios putos visai neatsparios drėgmei. Užtat uždarų porų putų poliuretano savybės užtikrina geriausias pasaulyje termo ir hidroizoliacines savybes.

Medžiagos svoris - skaičiavimo pagrindas

Nenoredami suklysti skaičiavimuose ar permokėti už atliktus šiltinimo darbus, geriausia yra iš anksto susitarti kiek kainuos  1 kilogramas išpurkštos medžiagos. Tai padaryti nėra sudėtinga, kadangi purškimo metu išgaunant šiltinimo putas  naudojami du komponentai (izocionatas ir poliolis), kurie maišomi santykiu 1:1.  Nėra svarbu ar galutinis produktas sudarytas iš atvirų porų (10  kg/m3 ) ar uždarų porų (40 kg./m3). Skiriasi tik išeiga ir, beabėjo savikaina, kilogramo kaina nė!

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums laišką ir mes susisieksime su Jumis.