+370 669 93 999vytautas@siltinimoputos.ltSandarus šiltinimas poliuretanu efektyviausias ir ilgaamžiškiausias apšiltinimo būdas | Rašykite arba skambinkite mums

Stogų šiltinimas

Per mažaaukščio namo ar kitokio pastato stogą netenkama iki 25% šilumos. Tai –  labiausiai pažeidžiama statinio dalis, kadangi šiltas oras, būdamas lengvesnis už šaltą, kyla aukštyn. Ir jei jo kelyje nėra stipraus barjero, šiluma paliks pastatą. Stogo šiltinimas –sudėtinga užduotis, kurią kokybiškai atlikti sugebės tik šios srities profesionalai. Deramai atlikti izoliavimo darbai išsyk akivaizdžiai sumažina šilumos nuostolius bei padeda sukurti jaukesnę aplinką būsto viduje.

Dauguma gamybinių pastatų bei daugiaaukščių gyvenamųjų namų yra plokščiastogiai.

Standartinio plokščio stogo sandara: pagrindas (betono ar metalo danga ir t.t.), garų izoliacija, termoizoliacija, betono pasluoksnis bei hidroizoliacija. Garų izoliacijai įprastai naudojama polietileno plėvelė, termoizoliacijai – didesnio tankio akmens vata, o hidroizoliacijai – bituminės-polimerinės stogų dangos medžiagos. Šios technologijos netobulumas slypi siūlėse, nepaisant to, kad jas sulydo. Dėl šios priežasties stogo eksploatavimo laikas ženkliai sutrumpėja.

Jūsų dėmesiui siūlome naujausių technologijų šiltinimo ir hidroizoliavimo medžiagas – tai besiūliai purškiami polimerai, kurių eksploatavimo laikas siekia daugiau kaip 30 metų.

Viena iš efektyviausių termoizoliavimo medžiagų šiandieninėje rinkoje – purškiamas putų poliuretanas (PPU).

Putų poliuretanas (PPU) pasižymi itin žemu šilumos laidumo koeficientu (tik 0,022 w/mK), dėl šios priežasties šilumos izoliacijos sluoksnio storis sumažėja iki 1,5-2 kartų, lyginant su šilumos izoliavimu tradicinėmis medžiagomis. PPU sluoksnis nepraleidžia šilumos kiekio, pakankamo ištirpinti sniegui, o esant taipogi ir gerai garso izoliacijai, į namus nepateks pašalinis triukšmas. Purškiamo putų poliuretano tankis toks, jog galima be baimės juo vaikščioti norint prižiūrėti įrangą, esančią ant stogo.

Pastaruosius 25 metus Vakarų Europoje bei JAV plačiai paplito stogų sutvirtinimas PPU. Būtent ten pirmiausia pradėta mąstyti apie efektyvų šilumos panaudojimą. Netrukus išaiškėjo, jog šilumos nuostolius, o taip pat ir apšildymui naudojamų prietaisų galingumą, be didelio vargo galima sumažinti, šiltinant gyvenamųjų namų stogus.

Nenuginčijamas šiltinimo putų poliuretanu privalumas yra tai, jog norint absoliučiai hermetizuoti stogą, visiškai pakanka užpurkšti vos vieną šios medžiagos sluoksnį. Šiandien tik PPU pasižymi garų, drėgmės ir šilumos izoliacinėmis savybėmis. Todėl ženkliai sumažėja atliekamų darbų kaštai bei darbo sąnaudos, lyginant su kitomis šiltinimui naudojamomis medžiagomis.

Stogo šiltinimo PPU privalumai:

Nereikia ardyti senojo stogo;

Putų poliuretanas pasižymi itin mažu šiluminio laidumo koeficientu, taigi galima naudoti plonesnį medžiagos sluoksnį;

Nereikia jokio specialaus stogo paviršiaus paruošimo;

PPU pasižymi itin geru sukibimu su daugeliu kitų statybinių medžiagų;

Be vargo padengia bet kokios formos paviršių;

Kokybiškai užpildo visus įtrūkimus, paslepia defektus, o PPU danga yra vientisa ir tolygi – be siūlių ar sandūrų;

Darbai atliekami itin greitai (net iki 300 m2 per dieną).

Tikrai šiltas stogas – stogas be varveklių! Viena iš purškimo technologijos ypatybių – bet kokį paviršių galima padengti bet kokio storio danga. Šiltinant gamyklinėmis nustatytų dydžių izoliavimo medžiagomis – tai nėra įmanoma.

PPU stogą galima šiltinti kaip iš vidaus, taip ir iš išorės. Dengiant putų poliuretanu stogo viršų, dangą būtina papildomai apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. PPU dengtą stogą apsaugoti gali specialūs dažai, atsparūs ultravioletiniams spinduliams. Šie dažai taip pat apsaugo ir nuo drėgmės, taiga pailgėja ir stogo eksploatacijos laikas. Dažų spalvą galima rinktis pagal savo norus!

Šiltinant būtina atsižvelgti į apkrovas, kurios veikia stogo dangą – tai gali būti stogu vaikštantys žmonės ar sniego sankaupos žiemą. Tokiais atvejais stogų šiltinimui naudojamas padidinto tankio putų poliuretanas, kuris lengvai gali išlaikyti ir žmogaus svorį.

Stogo šiltinimas PPU išsprendžia ir ledo bei varveklių susidarymo problemą, kuri atsiranda būtent dėl blogos stogo šilumos izoliacijos. To pasekmė – tirpstantis sniegas. Užtenka šiltinti stogą vos 30-50 mm storio sluoksniu ir varveklių kaip nebūta!

Noredami gauti daugiau informacijos skambinkite arba rašykite mums.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums laišką ir mes susisieksime su Jumis.